2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2 stycznia 2022 r.

Z powodu trwającej pandemii covid zamiast tradycyjnej kolędy domowej odbywają się nabożeństwa kolędowe w kościele. Program nabożeństwa jest następujący: udział we Mszy Św. o 17.00; po Mszy Św. rozważanie kolędowe; po rozważaniu modlitwa błogosławieństwa rodzin; na zakończenie poświęcenie wody przyniesionej przez wiernych do pokropienia domu i rozdanie pamiątek kolędowych.

Tradycyjnie proszę o składanie po nabożeństwie kolędowym lub w innym dogodnym czasie dorocznej ofiary na działania remontowo-inwestycyjne. W tym roku kalendarzowym jest zaplanowana renowacja prospektu organowego w kościele parafialnym.

W najbliższych dniach na nabożeństwa kolędowe w kościele zapraszam parafian
z następujących rejonów:

Poniedziałek,
3 I 2022 r.
17.00 Bzowo: Od Świetlicy Wiejskiej w kierunku do p. Wiechowicz i Podwórze
Wtorek,
4 I 2022 r.
17.00 Bzowo: Dawna Szkoła i aż do p. Kosikowskich
Sobota,
8 I 2022 r.
17.00 Bzowo/Szosa: od p. Macioszek obie strony szosy do p. Gocłowskich
oraz Droga w kier. Rulewa od p. Piątkowskich do p. Schab
Poniedziałek,
10 I 2022 r.
17.00 Bzowo/Szosa: od p. Słomskich obie strony szosy do p. Szafryna

Jeżeli ktoś chciałby zaprosić na kolędę domową, to jest to możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu i przy zachowaniu warunków bezpieczeństwa sanitarnego.

W czwartek 6 stycznia br. obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze Święte będą odprawione według porządku niedzielnego. Kolekta uroczystości jest przeznaczona na misje katolickie.

W piątek przypada Pierwszy Piątek m-ca. Od 16.00 będzie okazja do Spowiedzi, o 17.00 Msza Św. z nabożeństwem ku czci NSPJ. W sposób szczególny do udziału we Mszy Świętej i nabożeństwie są zobowiązani kandydaci do Bierzmowania zarówno starsza, jak i młodsza grupa. Bierzmowanie starszej grupy odbędzie się 19 lutego br.

W sobotę o 11.00 w Salce Parafialnej będzie spotkanie grupy duszpasterskiej dzieci. Będziemy śpiewać kolędy i przygotowywać program na Dzień Babci i Dziadka.

Także w sobotę po południu o 16.30 zapraszam czcicieli Matki Bożej na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

W przyszłą niedzielę będzie kolekta na cele inwestycyjne.

Porządek Mszy Św. i intencje od 3 do 9 stycznia 2022 r.

PN 17.00:        ……………………………………………………………………………………….

WT 17.00:       ……………………………………………………………………………………….

ŚR 17.00:        Msza Św. jest odwołana.

CZ 8.00:          + Stanisława i Piotr

CZ 9.30:          + Henryk Szczepański

CZ 11.30:        + Stanisław Górka w 32 r. śm., Stefania Górka, Marian Szic w 23 r. śm. i zm. z rodziny Górka, Szic i Pastusiak

PT 17.00:        + Elżbieta Wejdebach od Zakładu Pogrzebowego ORKUS z Nowego

SO 17.00:        + Edmund Jabłoński w 38 r. śm., Zygmunt oraz rodzice Jabłońscy

ND 8.00:          + Jan i Bronisława Kwaśniewscy w r. śm. Bronisławy

ND 9.30:          + Anna Chabowska w 1 r. śm.

ND 11.30:        + Marianna Zielińska w 1 r. śm. i zm. z rodziny Zielińskich

Czasopisma: Pielgrzym