27 Niedziela Zwykła – 4 października 2020 r.

Serdecznie dziękuję parafianom, którzy uczestniczyli w pogrzebie mojej mamy Heleny Przechowskiej w poniedziałek, 28 września 2020 r. w Tczewie oraz wszystkim, którzy złożyli mi wyrazy współczucia. Bóg zapłać!

Już rozpoczął się m-c październik, w którym gromadzimy się na nabożeństwa różańcowe. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty o 17.30, a w niedzielę po Mszy Św. o 9.30. Dzieci i młodzież zapraszam w poniedziałki i czwartki. Kandydaci do Bierzmowania są szczególnie zobowiązani do udziału w nabożeństwie różańcowym i dlatego potwierdzają swój udział w indeksach.

W środę przypada wspomnienie NMP Różańcowej – święto patronalne wspólnot Żywego Różańca. Różaniec o 17.30 w intencjach Apostolstwa Modlitwy i Nowenna do MBNP, o 18.00 Msza Św. i po Mszy Św. Wieczernik Maryjny ze św. Janem Pawłem II – Katecheza pt. „Maryja – Niewiasta Eucharystii”.

W niedzielę, 11 października br. – Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Kolekta z racji drugiej niedzieli m-ca na cele inwestycyjne.

Za dwa tygodnie Parafialny Dzień Modlitw za chorych i Służbę Zdrowia pod Patronatem św. Jana Pawła II. O 11.30 Msza Św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Uroczystości będzie przewodniczyć Ksiądz Biskup Arkadiusz Okroj.

Porządek Mszy Św. i intencje od 5 do 11 października 2020 r.

PN 18.00:            W pewnej intencji Panu Bogu znanej

WT 18.00:            Za dusze w Czyśćcu