4 Niedziela Adwentu – 19 grudnia 2021 r.

W poniedziałek odbędzie się Parafialna Spowiedź Adwentowa z udziałem spowiedników z dekanatu. Spowiedź rozpocznie się o 16.30, czyli bezpośrednio po Roratach i potrwa przez około godzinę w miarę potrzeby.

We wtorek Msza Św. będzie odprawiona już o 15.00 z powodu wyjazdu na Spowiedź w sąsiedniej parafii.

W środę od 10.00 będzie ustawianie choinki i Żłóbka w kościele. Po akcji sprzątanie
i dekorowanie kościoła na Święta Bożego Narodzenia. Chętnych zapraszam do pomocy.

W piątek ostatni dzień Adwentu. Wieczorem obchodzimy Wigilię Narodzenia Pańskiego:

O 16.00 Msza Św. Wigilijna. Zapraszam szczególnie dzieci i proszę, żeby przyniosły adwentową planszę konkursową „W drogę z nami wyrusz, Panie”.

O 21.00 Msza Św. Wieczorna.

O 24.00 Pasterka, najbardziej uroczysta Msza Św. Narodzenia Pańskiego.

W sobotę przypada uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Św. będą odprawione o 8.00, 9.30 i 11.30.

W niedzielę za tydzień obchodzimy święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Mszy Św. o 11.30 będzie przewodniczyć Ksiądz Biskup Arkadiusz Okroj i poprowadzi obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Bardzo serdecznie zapraszam małżonków do udziału w tej Mszy Św. Zapraszam także dzieci. Po Mszy Św. wręczenie nagród za adwentowy konkurs „W drogę z nami wyrusz, Panie”.

Porządek Mszy Św. i intencje od 20 do 26 grudnia 2021 r.

PN 16.00:            W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej

WT 15.00:            W intencji za naszą parafię

ŚR 16.00:            + Jan i Janina Daczyńscy i zm. rodzice

CZ 16.00:            ……………………………………………………………………………………….