5 Niedziela Zwykła – 10 lutego 2019 r.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na cele inwestycyjno-remontowe parafii.

W poniedziałek 11 lutego br. we wspomnienie NMP z Lourdes Parafialny Zespół Caritas organizuje parafialne obchody Światowego Dnia Chorego. Uroczystość odbędzie się o 14.00 w Świetlicy Strażackiej w Kruszach. Zapraszamy wszystkich chorych z naszej parafii do udziału we Mszy Św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych oraz na poczęstunek po Mszy Św. Parafian, którzy mają taką możliwość, prosimy, aby pomogli chorym dotrzeć na miejsce spotkania. Przy Świetlicy w Kruszach będzie do dyspozycji wózek inwalidzki.

W dniach od poniedziałku do środy nie będzie Mszy Św. w Kościele Parafialnym. Nowenna do MBNP jest przeniesiona na sobotę.

W czwartek przypada święto Świętych Patronów Europy Cyryla i Metodego. W niektórych kościołach wspomina się także św. Walentego, prezbitera i męczennika.

W piątek o 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie z nauką dla wszystkich kandydatów do Bierzmowania. Kandydaci przynoszą ze sobą Pismo Święte.

Także w piątek można uczcić bł. Michała Sopoćko, prezbitera, spowiednika i kierownika duchowego św. Siostry Faustyny Kowalskiej.

Czasopisma: Pielgrzym (3,30 zł) i Mały Pielgrzym (2,90 zł); Różaniec (6 zł) oraz czasopisma misyjne „Misje Dzisiaj” (4 zł) i „Świat Misyjny” (2,70). Zapraszam do czytania czasopism religijnych.
Biuletyn Informacyjny