5 Niedziela Zwykła – 6 lutego 2022 r.

Po święcie Ofiarowania Pańskiego zostały zdemontowane dekoracje związane z Bożym Narodzeniem. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy podjęli się tego zadania. Bóg zapłać!

W piątek przypada wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Zapraszam na Mszę Św.
o 16.00 do wspólnej modlitwy w intencji chorych oraz o ustanie pandemii koronawirusa.

W piątek wieczorem o 19.00 zapraszam na spotkanie pod hasłem „Katecheza dla dorosłych”. Temat spotkania to: Wiara staje się kulturą – Eucharystia a codzienne życie. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej.

W przyszłą niedzielę będzie kolekta na cele inwestycyjne parafii.

Za dwa tygodnie w sobotę 19 lutego br. ksiądz biskup udzieli sakramentu Bierzmowania starszej grupie kandydatów. Ci kandydaci mają uczestniczyć w spotkaniach przygotowawczych i nabożeństwach do Ducha Świętego, które rozpoczęły się 2 lutego br. w święto Ofiarowania Pańskiego.

W tym tygodniu zapraszam starszą grupę do Bierzmowania w środę o 18.00 i w sobotę o 18.00 na spotkania w kościele oraz w niedzielę na Mszę Św. o 9.30 i spotkanie po Mszy Św.

Zapraszam do zapisywania się na pielgrzymki: na Cypr w sierpniu br. oraz do Wrocławia i okolic na początku maja br. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

Porządek Mszy Św. i intencje od 7 do 13 lutego 2022 r.

PN 16.00:            + Ryszard Krusiński w d. im.

WT 16.00:            ……………………………………………………………………………………….

ŚR 16.00:            + Teresa Sarna w m-c po pogrzebie

CZ 16.00:            ……………………………………………………………………………………….

PT 16.00:             + Stanisław Antończak w m-c po pogrzebie

SO 16.00:            + Stanisław Górski w m-c po śm.

ND 8.00:              + Michał Pawlikowski w m-c po śm.

ND 9.30:              + Edward, rodzice z obojga stron i bracia

ND 11.30:            + Urszula, Tadeusz i Adam Wojtaszek w 30 r. śm. Tadeusza