6 Niedziela Zwykła – 12 lutego 2023 r.

Ponieważ dzisiaj przypada druga niedziela m-ca, kolekta jest przeznaczona na cele inwestycyjno-remontowe naszej parafii. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

Ksiądz biskup diecezjalny Ryszard Kasyna zarządził, aby przeprowadzić zbiórkę do puszek
z przeznaczeniem na poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii. Puszka wystawiona jest pod chórem

We wtorek przypada święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.

W sobotę spotkanie Koła Misyjnego odbędzie się wyjątkowo od 10.00 do 11.00 w Oratorium, czyli w Sali w Domu Parafialnym. Zapraszamy!

Także w sobotę o 16.00 zapraszam wszystkich kandydatów do Bierzmowania na naukę do Oratorium, czyli Sali w Domu Parafialnym. Obecność jest obowiązkowa ze względu na bliski już termin Bierzmowania.

W przyszłą niedzielę będzie kolekta na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

Za niecałe dwa tygodnie, tj.  od 22 do 24 lutego br., czyli od Środy Popielcowej do piątku po Popielcu, odbędą się w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je ks. dr Marcin Zabrocki, proboszcz Parafii w Płociczu k/ Kamienia Krajeńskiego.

Za dwa tygodnie, w sobotę 25 lutego br. odbędzie się posiedzenie Parafialnej Rady Ekonomicznej i Duszpasterskiej. Spotkanie Rady Parafialnej rozpocznie się o 18.00 Mszą Św. w intencji parafii.

Porządek Mszy Św. i intencje od 13 do 19 lutego 2023 r.

PN 16.00:            W pewnej intencji, Panu Bogu wiadomej

WT 16.00:            W pewnej intencji, Panu Bogu wiadomej