Poniedziałek Wielkanocny Zmartwychwstania Pańskiego – 22 kwietnia 2019 r.

W Poniedziałek Wielkanocny jest zbiórka na KUL oraz szkolnictwo katolickie w diecezji. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. Pamiętajmy także o modlitwie za KUL i szkoły katolickie.

W Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego odprawiamy Nowennę do Miłosierdzia Bożego. Odpowiednie modlitwy będą odmawiane w łączności z codzienną Mszą Św.

W środę po Mszy Św., tj. ok. 18.30 odbędzie się spotkanie dla osób, które zapisały się na Pielgrzymkę na Ukrainę.

W czwartek po Mszy Św., tj. ok. 18.30 zapraszam wszystkich lektorów i psałterzystów na spotkanie podsumowujące posługę we Wielkim Tygodniu i Triduum Paschalnym.

W piątek odbędzie się spotkanie dla wszystkich kandydatów do Bierzmowania. Zapraszam o 19.00 do Sali w Domu Parafialnym. Obecność obowiązkowa.

W najbliższą niedzielę, czyli w Drugą Niedzielę Wielkanocną obchodzi się Święto Miłosierdzia Bożego. W związku z tym odbędzie się zbiórka na cele charytatywne prowadzone przez Diecezjalną i Parafialną Caritas. Do końca tygodnia można też składać Skarbonki Caritas z jałmużną wielkopostną.

Porządek Mszy Św. i intencje od 22 do 28 kwietnia 2019 r.

PN 8.00:             + Jan i Marianna Złoto w 16 r. śm.

PN 9.30:             + Jerzy i Jurek

PN 11.30:           + Zofia, Maksymilian Kornat, Leon i Wanda, Gracjan Ceyrowscy

WT 9.00:            + Rodzice Józefa i Wiktor Kilichowscy, Chrzestni Walentyna i Franciszek

ŚR 18.00:           + Józef Zwiewka (od Zakł. Pogrzebowego)

CZ 18.00:           + Maria Szyman w m-c po pogrzebie

PT 18.00:           + Adam, Tadeusz Wojtaszek, Zuzanna i Jerzy Toszek

SO 18.00:          + Adam Niewadzi w 15 r. śm., Franciszek Lewandowski w 26 r. śm.

ND 8.00:             + Aleksander Pizoń (od uczestników pogrzebu)

ND 9.30:             + Rodzice Kochmańscy i Bukowscy oraz o bł. w rodzinie

ND 11.30:          Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o bł. dla rodziny