4 Niedziela Zwykła – 29 stycznia 2023 r.

Od poniedziałku do środy Msze Św. będą odprawiane o 15.00 , ponieważ w te dni o 16.00 będzie rozpoczynać się kolęda.

W czwartek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas każdej Mszy Św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa świec. Msze Św. będą odprawione o 16.00 i o 18.00. Na Mszę Św. o 18.00 zapraszam dzieci komunijne oraz ich rodziców do udziału w obrzędzie błogosławieństwa świec i procesji ze świecami.

W Święto Ofiarowania Pańskiego przypada Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiarujmy naszą modlitwę w intencji wszystkich osób konsekrowanych. Kolekta w tym dniu jest przeznaczona na zakony klauzurowe.

Po święcie Matki Bożej Gromnicznej proszę o rozebranie dekoracji związanych z Bożym Narodzeniem

W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota m-ca. W czwartek Godzina Święta, czyli adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami do Miłosierdzia Bożego i o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz okazja do Spowiedzi będzie po Mszy Św. o 16.00 przez ok. 45. min. W piątek od 15.30 będzie okazja do Spowiedzi, o 16.00 Msza Św. z nabożeństwem ku czci NSPJ. W sobotę od 9.00 będą odwiedziny chorych z Komunią Św., po południu w łączności ze Mszą Św. o 16.00 odprawimy nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

W sobotę o 11.00 w Oratorium będzie spotkanie Koła Misyjnego.

Odwiedziny duszpasterskie, czyli kolęda:

Niedziela, 29 I 2023 r. wyj. o 15.00: Bzowo – Ryta Góra

Poniedziałek, 30 I 2023 r. wyj. o 16.00: Bzowo: p. Prażmo – p. Wiechowicz

Wtorek, 31 I 2023 r. wyj. 16.00: Bzowo: p. Rybak – Podwórze

Środa, 1 II 2023 r. wyj. 16.00: Bzowo: Szkoła do p. Kosikowskich

Bardzo proszę o podwiezienie mnie na kolędę o wyznaczonej godzinie i po zakończeniu
o odwiezienie do plebanii.

Chociaż trwają jeszcze kolędy, myślimy już o niedalekiej przyszłości, o rekolekcjach wielkopostnych. W tym roku odbędą się one już od 22 do 24 lutego br., czyli od Środy Popielcowej do piątku po Popielcu. Poprowadzi je ks. dr Marcin Zabrocki, proboszcz Parafii w Płociczu k/ Kamienia Krajeńskiego.

Porządek Mszy Św. i intencje od 30 stycznia do 5 lutego 2023 r.

PN 15.00:            ……………………………………………………………………………………….

WT 15.00:            + Agnieszka, Bronisław, Józef i Piotr Rucińscy

ŚR 15.00:            ……………………………………………………………………………………….

CZ 16.00:            ……………………………………………………………………………………….