6 Niedziela Wielkanocna – Miasto Święte Jeruzalem Nowe – 22 maja 2022 r.

W dzisiejszą niedzielę na nabożeństwo majowe zapraszam do Kapliczki NMP w Bzowie przy domu p. Wiechowiczów. Od poniedziałku do soboty nabożeństwa majowe będą odprawiane o 18.00 w kościele w łączności ze Mszą Św. Każdy przynajmniej raz powinien uczestniczyć w maryjnym nabożeństwie w tym pięknym miesiącu. Zapraszam!

W tym tygodniu od dzisiaj do środy przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Modlitwy te będą odmawiane podczas nabożeństw majowych i Mszy Św. Zapraszam!

W czwartek przypada Dzień szczególnej wdzięczności Matkom oraz modlitwy za ich misję w Kościele, rodzinach i w świecie. Do wspólnej modlitwy podczas Mszy Św. o 18.00 zapraszam matki oraz tych, którzy chcieliby okazać im swoją wdzięczność.

W sobotę w Pelplinie w Bazylice Katedralnej będą święcenia kapłańskie. Diakonów przygotowujących się do święceń prezbiteratu wspierajmy naszymi modlitwami. W związku z wyjazdem na uroczystość święceń zostają odwołane zajęcia Koła Misyjnego.

Za tydzień będzie uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W związku z tym zmieniony jest porządek Mszy Św.: o 8.00 – poranna Msza Św., o 10.30 – Msza Św. uroczystej Pierwszej Komunii Świętej, o 12.30 – Msza Św. południowa. Po południu o 16.00 w kościele nabożeństwo majowe i dziękczynne za Pierwszą Komunię Świętą.

Nabożeństwo pokutne, Pierwsza Spowiedź dzieci komunijnych oraz Spowiedź rodziców, rodzeństwa i wszystkich potrzebujących Sakramentu Pokuty odbędzie się w sobotę, 28 maja br. o 16.00 w kościele.

Próby dla dzieci komunijnych odbędą się w wtorek, środę i piątek o 16.00 w kościele.

Zapowiedzi. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć Ratański Karol z Bzowa oraz Frukacz Emilia z Unisławia (zap. 1). Jeżeli ktoś wie o przeszkodach do zawarcia tego małżeństwa, powinien powiadomić o tym proboszcza.

Porządek Mszy Św. i intencje od 23 do 29 maja 2022 r.

PN 18.00:            ……………………………………………………………………………………….

WT 18.00:            ……………………………………………………………………………………….

ŚR 18.00:            ……………………………………………………………………………………….

CZ 18.00:            Za naszą parafię

PT 18.00:             O bł. Boże w rocznicę święceń kapłańskich proboszcza (od parafian)

SO 18.00:            + Teresa i Klara

ND 8.00:              + Kazimierz i Stefania Głodny w r. śm. Stefanii

ND 10.30:            Msza Św. uroczystej Pierwszej Komunii Świętej

ND 12.30:            Dziękczynna za otrzymane łaski z ok. im. p. Urszuli

Czasopisma: Pielgrzym, czasopisma misyjne, WPiS

Zmarł nasz parafianin + Mirosław Leman. Pogrzeb w poniedziałek o 9.00. O 8.30 Różaniec w Kaplicy Przedpogrzebowej.