17 Niedziela Zwykła – 28 lipca 2024 r.

Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako dzień św. Krzysztofa, w którym modlimy się za kierowców i podróżujących, a także pragniemy wspierać polskich misjonarzy w akcjach prowadzonych przez Fundację MIVA Polska.

Pierwsza akcja – to zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy, prowadzona dzisiaj, tj. w Niedzielę Świętego Krzysztofa. Bóg zapłać za każdą ofiarę!

Druga akcja – to dobrowolne indywidualne wpłaty na rzecz Fundacji MIVA pod hasłem „Jeden grosz za jeden kilometr”.

Z okazji Niedzieli Świętego Krzysztofa na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiana jest modlitwa błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych.

W poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy Świętych w kościele parafialnym.

W środę odbędzie się jednodniowa wycieczka dla dzieci z parafii do tzw. Toscanii Kociewskiej w Bochlinie, zorganizowana przez nasz Parafialny Zespół Caritas. Zbiórka uczestników o 8.00 przy dawnym sklepie w Bzowie i o 8.15 wyjazd.

W tym tygodniu przypadają Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca:

W czwartek od 17.00 zapraszamy na Godzinę Świętą. Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu będzie okazja do Spowiedzi oraz modlitwy do Miłosierdzia Bożego i o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

W piątek od 17.30 będzie okazja do Spowiedzi i o 18.00 Msza Św. z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W sobotę od 8.30 będą odwiedziny chorych z Komunią Świętą, wieczorem w łączności ze Mszą Św. będzie nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Porządek Mszy Św. i intencje od 29 lipca do 4 sierpnia 2024 r.

PN – WT          Nie będzie Mszy Św. w kościele parafialnym

ŚR 18.00:         …………………………………………………………………….

CZ 18.00:         + Helena i Alfons

PT 18.00:         + Mieczysław i Monika oraz dziadkowie

SO 18.00:         + Dziadkowie z rodziny Daczyńskich, Urbanków i Litwińskich

ND 8.00:           + Jan Spych z ok. ur.

ND 9.30:           + Rodzice Monika i Ignacy oraz bracia Kruczkowscy

ND 11.30:         + Sabina Wołoszyn w m-c po pogrzebie

Czasopisma: Pielgrzym, Misyjne Drogi,

Gazetka Parafialna na sierpień będzie dostępna od czwartku