15 Niedziela Zwykła – 11 lipca 2021 r.

W dzisiejszą niedzielę kolekta jest przeznaczona na cele inwestycyjne parafii. Aktualnie trwa II etap prac przy renowacji Ołtarza Bocznego NMP. Według przyjętego harmonogramu prace mają być zakończone w październiku br. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary!

We wtorek przypada 13-sty dzień miesiąca. Zapraszam na Mszę Św. o 18.00 i Nabożeństwo Fatimskie po Mszy Św. Nabożeństwo kończymy procesją światła z figurą NMP Fatimskiej, dlatego proszę o przyniesienie świec.

W piątek mamy kolejną okazję do uczczenia Najświętszej Maryi, gdyż wtedy przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel, inaczej Matki Bożej Szkaplerznej.

Za dwa tygodnie, w sobotę 24 lipca br. będziemy obchodzić Parafialny Odpust Świętej Małgorzaty. Sumę Odpustową o 17.00 odprawi Ksiądz Biskup Arkadiusz. W najbliższą środę po Mszy Św. i Nowennie do MBNP, czyli ok. 18.45 zapraszam wszystkie osoby chętne do współpracy przy organizacji Odpustu i Festynu Odpustowego. Spotkanie odbędzie się w Biurze Parafialnym.

Porządek Mszy Św. i intencje od 12 do 18 lipca 2021 r.

PN 18.00:            Dziękczynna w 26 r. Sakr. Małż. Teresy i Wojciecha i o Boże Bł.

WT 18.00:            Dzień Fatimski – Za naszą parafię

ŚR 18.00:            + Zofia i Kazimierz Zakrzewscy, Łucja i Franciszek Górscy

CZ 18.00:            ……………………………………………………………………………………

PT 18.00:             + Stanisław Lech w 3 r. śm. i zm. z rodziny

SO 16.00:            Dziękczynna w 80 ur. od dzieci, wnuków i prawnuków

SO 18.00:            + Władysława Siekierska w k. r. śm.

ND 8.00:              + Elżbieta Różańska, Bożena Różańska i zm. z rodziny Różańskich

ND 9.30:              + Krystyna i Natalia

ND 11.30:            W intencji za naszą parafię