6 Niedziela Wielkanocy – 26 maja 2019 r.

W dzisiejszą niedzielę podczas Mszy Św. o 11.30 odbywa się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Po południu o 15.00 w kościele parafialnym odprawimy Uroczyste Nabożeństwo Majowe wraz z nabożeństwem dziękczynnym za dar Eucharystii. Z okazji Dnia Matki nasze modlitwy ofiarujemy szczególnie w intencji wszystkich matek. Zapraszam.

Rozpoczynający się tydzień będziemy przeżywać jako Biały Tydzień dziękczynienia za obecność Jezusa w Eucharystii. Zapraszam, żeby w tym czasie towarzyszyć dziecku komunijnemu i jego rodzinie przez uczestnictwo we Mszach Św.

Osobne nabożeństwa majowe dla dzieci w tym tygodniu są odwołane. Zapraszam na nabożeństwa odprawiane w łączności z Mszami Św. Białego Tygodnia.

W poniedziałek, wtorek i środę będziemy modlić się o urodzaje.

W piątek obchodzimy święto Nawiedzenia NMP. Wieczorem o 19.00 w kościele parafialnym odbędzie się ostatnia majowa nauka dla kandydatów do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

W tym tygodniu przypada Pierwsza Sobota Miesiąca. Od 8.45 będą odwiedziny chorych z Komunią Św., a w łączności z wieczorną Mszą Św. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

Za tydzień mamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Podziękowania. Za kwiaty i wystrój kościoła dziękuję parafianom z Osieka i Krusz część I. Dziękuję także osobom, które przyczyniły się do wystroju koscioła na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Porządek Mszy Św. i intencje od 27 maja do 2 czerwca 2019 r.

PN 18.00:           + Stefania w r. śm. i Kazimierz Głodny

WT 18.00:          Z podz. za otrzymane łaski i o Bł. Boże dla rodziny Danuty i Darii

ŚR 18.00:           + Aleksander Pizoń

CZ 18.00:           + Konrada i Feliks Kamińscy i zm. z rodziny Kamińskich i Müller