21 Niedziela Zwykła – 23 sierpnia 2020 r.

W poniedziałek przypada święto św. Bartłomieja Apostoła.

W środę obchodzimy uroczystość NMP Częstochowskiej. Podczas Mszy Św. o 18.00 odbędzie się odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu wraz z nabożeństwem Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W sobotę o 12.00 w Kościele Parafialnym p.w. Niepokalanego Serca NMP w Warlubiu będzie odprawiona  uroczysta Msza Św. Dożynkowa. Na uroczystość zaprasza Wójt Gminy Warlubie wraz z innymi osobami organizującymi święto.

W niedzielę, 30 sierpnia br. na Mszę Św. o 11.30 i spotkanie po Mszy Św. zapraszam dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców. Spotkanie odbędzie się w kościele. Obecność wszystkich jest obowiązkowa. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w niedzielę, 27 września 2020 r. podczas Mszy Św. o 11.30 w kościele parafialnym.

Za miesiąc w niedzielę, 20 września br. będziemy obchodzili Odpust Parafialny Podwyższenia Krzyża Świętego wraz z parafialnymi dożynkami. Uroczysta Suma Odpustowa będzie odprawiona o 11.30 w intencji dziękczynnej za tegoroczne żniwa.

Porządek Mszy Św. i intencje od 24 do 30 sierpnia 2020 r.

PN 18.00:            Dziękczynna

WT 18.00:            Dziękczynna

ŚR 18.00:            Dziękczynna

CZ 18.00:            Dziękczynna