3 Niedziela Adwentu – 11 grudnia 2022 r.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na cele inwestycyjne parafii. Bóg zapłać!

Od poniedziałku do piątku o 16.00 zapraszam na Roraty.

W czwartek o 10.00 odbędzie się sprzątanie kościoła na święta Bożego Narodzenia.

W sobotę o 11.00 w salce parafialnej będzie świąteczne spotkanie Koła Misyjnego.

W niedzielę, 18 grudnia br. odwiedzi naszą parafię ks. biskup Arkadiusz Okroj
i odprawi Mszę Św. o 11.30, podczas której będzie celebracja przyjęcia Pisma Świętego jako Słowa Życia przez kandydatów do Bierzmowania.

Za dwa tygodnie, 22 grudnia br. odbędzie się Parafialna Spowiedź Adwentowa z udziałem spowiedników z dekanatu. Pierwsza tura 8.00 – 8.30, druga 18.00 – 18.30.

Koło Misyjne przygotowało kiermasz adwentowo-bożonarodzeniowy. Po każdej Mszy Świętej zapraszamy do Salki Parafialnej, gdzie można kupić różne świąteczne dekoracje. Celem kiermaszu jest pozyskanie środków na wyposażenie Salki Parafialnej.

W kruchcie kościoła Parafialny Zespół Caritas sprzedaje świece w ramach akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Mamy jeszcze małe świece po 12 zł.

Na ołtarzu bocznym NMP znajdują się opłatki wigilijne poświęcone w kościele. Za komplet opłatków składa się dobrowolną ofiarę do przygotowanej puszki.

Zgłosiłem naszą parafię do Orszaku Trzech Króli, który odbywa się w uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia. Zorganizujmy taki radosny przemarsz ze śpiewaniem kolęd także w naszej parafii.

Biuro Pielgrzymkowe ARCUS zaprasza na pielgrzymkę na Kretę w sierpniu 2023 r. Szczegółowe informacje są umieszczone w gablocie parafialnej.

Porządek Mszy Św. i intencje od 12 do 18 grudnia 2022 r.

PN 16.00:            + Stanisław Górski

WT 16.00:            ……………………………………………………………………………………….