3 Niedziela Adwentu – 15 grudnia 2019 r.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na cele inwestycyjno-remontowe naszej parafii.

Parafialny Zespół Caritas sprzedaje Świece Wigilijne. Kupujący świece biorą udział
w akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom i w ten sposób wspierają najmłodszych będących
w potrzebie.

Po każdej Mszy Św. w salce parafialnej można otrzymać opłatek wigilijny poświęcony w kościele. Opłatek rozprowadza p. Ryszard z Rady Parafialnej. Ten opłatek, znak pojednania i pokoju jest także znakiem jedności wspólnoty parafialnej.

W tym tygodniu z powodu wyjazdów na Spowiedzi w Dekanacie oraz Spowiedzi Adwentowej w parafii Msze Św. Roratnie będą odprawiane o 18.00 z wyjątkiem wtorku. Uwaga! Niektóre godziny Mszy Św. podane w Biuletynie uległy zmianie. Na Roraty przychodzimy z lampionami. Zapraszam wszystkich zarówno dzieci i młodzież, jak i dorosłych.

W poniedziałek rozpoczyna się Nowenna do Dzieciątka Jezus.

We wtorek o 15.00 w Sali Wiejskiej w Bzowie odbędzie się Spotkanie Wigilijne zorganizowane przez Parafialny Zespół Caritas i Sołectwo w Bzowie. Zapraszamy wszystkich chętnych, a zwłaszcza seniorów. Spotkanie poprzedzi Msza Św. odprawiona o 14.30 w Kościele Parafialnym.

W czwartek odbędzie się Parafialna Spowiedź Adwentowa: zapraszam rano od 8.30 do 9.00 oraz wieczorem od 17.30 do 18.00. Po Spowiedzi będą odprawione Msze Św. zarówno rano, jak i wieczorem.

W piątek o 19.00 w salce parafialnej odbędzie się przygotowanie Wigilijnego Czuwania przed Pasterką. Do przygotowania i prowadzenia Czuwania zapraszam młodzież.

Porządek Mszy Św. i intencje od 16 do 22 grudnia 2019 r.

PN 18.00:            …………………………………………………………..

WT 14.30:            Za naszą parafię

ŚR 18.00:            Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Błogosławieństwo, zwłaszcza zdrowie z okazji 70-tych urodzin p. Krystyny

CZ 9.00:              …………………………………………………………..