3 Niedziela Zwykła – Niedziela Słowa Bożego – 24 stycznia 2021 r.

Trzecią Niedzielę Zwykłą przeżywamy jako Niedzielę Słowa Bożego. Ma nas to zachęcić do czytania Pisma Świętego i rozmyślania nad jego treścią.

W dniu dzisiejszym odbywa się zbiórka do puszek jako wyraz solidarności
z mieszkańcami Chorwacji, którzy zostali dotknięci katastrofą trzęsienia ziemi. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

Dzisiaj po południu o 16.00 będzie odprawiona Msza Św. z ostatnim nabożeństwem kolędowym. Zapraszam parafian z rejonu Fletnowo: ul. Grzybowa, Świerkowa i Główna od p. Strzeszewskich
do p. Schmeichel.

W poniedziałek przypada święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i kończy się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

W środę wyjątkowo o 18.00 będzie odprawiona Msza Św. Po Mszy Św. zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Za tydzień na Mszę Św. o 11.30 zapraszam wszystkich kandydatów do Bierzmowania. Po Mszy Św. odbędzie się krótkie spotkanie formacyjne.

Porządek Mszy Św. i intencje od 25 do 31 stycznia 2021 r.

PN 16.00:            + Ks. Paweł Węglikowski

WT 16.00:

ŚR 18.00:            O szczęśliwy powrót do domu dla Asi i jej męża i dzieci

CZ 16.00:            + Marianna Zielińska /od Zakł. Pogrz. ORKUS z Nowego/

PT 16.00:             + Babcie i dziadkowie z rodziny Dekowskich i Węglikowskich

SO 16.00:            Dziękczynna w 39 r. Sakr. Małżeństwa i o Boże Błogosławieństwo

ND 8.00:              + Grażyna w r. śm. i Aleksander

ND 9.30:              + Piotr Ruciński i Józef Ruciński

ND 11.30:            + Daniela, Andrzej w d. ur.

ND 16.00: