Podziękowanie za życzenia z okazji Dnia Proboszcza

W środę, 4 sierpnia 2021 r. Kościół – jak co roku – obchodził wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera, proboszcza z Ars.

Dzień ten z tej racji, że św. Jan Maria jest patronem proboszczów, zyskał sobie miano Dnia Proboszcza.

Parafianie sprawili mi miłą niespodziankę składając życzenia i kwiaty w kościele na zakończenie Mszy Św., jak i piszą sms-y. Bardzo dziękuję za te wyrazy pamięci i solidarności, a zwłaszcza za modlitwę, której tak bardzo potrzeba kapłanom w ich posłudze duszpasterskiej. Ponieważ potrzebujemy wzajemnego umocnienia.

Szczególnie budujące było to, że wierni tak licznie uczestniczyli w tym dniu w Eucharystii i Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Obyśmy tak licznie, a nawet bardziej mogli gromadzić się na Świętej Liturgii i nabożeństwach Kościoła.

BÓG ZAPŁAĆ!