XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2019 r.

W poniedziałek z powodu Dekanalnego Dnia Skupienia na wyjeździe Msza Św. w Parafii będzie odprawiona o 7.30 rano.

W środę przypada święto św. Tomasza, Apostoła.

W czwartek z racji Pierwszego Czwartku M-ca o 7.30 będzie okazja do Spowiedzi Świętej, o 8.00 Msza Św. i do 9.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami do Miłosierdzia Bożego i o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

W piątek nie będzie Mszy Św. w Kościele Parafialnym.

W sobotę z racji Pierwszej Soboty M-ca w łączności z wieczorną Mszą Św. będzie Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

W Pierwszą Sobotę lipca nie będzie odwiedzin osób chorych z Komunią Św. Najbliższe odwiedziny są zaplanowane na 3 sierpnia br.

Za niecały już miesiąc, w niedzielę 21 lipca br. będziemy świętować Odpust Parafialny św. Małgorzaty. Uroczystość rozpocznie się o 11.15 procesją z plebanii do kościoła i obrzędem przyjęcia Relikwii Pierwszego Stopnia św. Jana Pawła II. Następnie ok. 11.30 rozpocznie się Suma Odpustowa, której będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Dr Arkadiusz Okroj. Po Mszy Św. zapraszamy na Agapę, czyli poczęstunek w Ogrodzie przy Plebanii.

Porządek Mszy Św. i intencje od 1 do 7 lipca 2019 r.

PN 7.30:             O Boże Błogosławieństwo i opiekę NMP dla Anny i Piotra

WT 18.00:          O Boże Bł., zdrowie i opiekę NMP dla matki chrzestnej Bogumiły

ŚR 8.00:             W intencji za naszą parafię

CZ 8.00:             W pewnej intencji Panu Bogu znanej