XIV Niedziela Zwykła – 7 lipca 2019 r.

Podczas nieobecności księdza proboszcza posługę duszpasterską w zastępstwie sprawują Ojcowie Werbiści, tj. ze Zgromadzenia Słowa Bożego z Domumu Misyjnego w Górnej Grupie.

Od poniedziałku do piątku nie będzie Mszy Świetych w Kosciele Parafialnym.

W czwartek przypada święto św. Benedykta, Opata, Patrona Europy.

W sobotę, 13 lipca br. Msza Św. o 18.00 w intencji za śp. Rodziców z obojga stron Niewadzi i Kopyto.

Bezpośrednio po Mszy Św. będzie Czuwanie Fatimskie w intencji o zdrowie duszy i ciała: Różaniec i Procesja Światła z Figurą NMP Fatimskiej. Czuwanie zakończy się Apelem Jasnogórskim. Proszę o przyniesienie świec na procesję.

W przyszłą niedzielę, 14 lipca br. Msze Św.:

o 8.00 w intencji: za + Łucję Rytlewską i dusze w Czyśćcu cierpiące

o 9.30 w intencji: O Boże Błogosławieństwo w rodzinie, szczególnie dla Wioletty, Pawła i Mateusza

o 11.30 intencji: za + Krystynę Szalewską z ok. ur.

Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjno-remontowe parafii.

Już za dwa tygodnie, w niedzielę 21 lipca br. będziemy świętować Odpust Parafialny św. Małgorzaty. Uroczystość rozpocznie się o 11.15 procesją z plebanii do kościoła i obrzędem przyjęcia Relikwii św. Jana Pawła II. Następnie ok. 11.30 rozpocznie się Suma Odpustowa, której będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Dr Arkadiusz Okroj. Po Mszy Św. Odpustowej zapraszamy na Agapę, czyli poczęstunek
w Ogrodzie przy Plebanii.

W dniu Odpustu będą sprzedawane książki wydane z okazji 40-stej Rocznicy Pierwszej Podróży Apostolskiej Papieża Jana Pawła II do Polski jako cegiełki na ofiarę za Relikwie św. Jana Pawła II, które przekazuje nam Ksiądz Arcybiskup Metropolita Lwowski Mieczysław Mokrzycki.

Podczas Festynu Odpustowego będzie można poprosić Księdza Biskupa Arkadiusza o pamiątkowy wpis do książki o św. Janie Pawle II.

Czasopisma:

Pielgrzym, Mały Pielgrzym, Różaniec, Świat Misyjny i Głos Pokoju