XXVI Niedziela Zwykła – 29 września 2019 r.

Za wszystkie dary złożone dla Sióstr Karmelitanek Bosych z Klasztoru w Gdynii Orłowie bardzo dziękuję. Dary zostaną przewiezione do Sióstr dzisiaj po południu.

We wtorek rozpoczyna się październik, miesiąc modlitwy różańcowej. W tym tygodniu na nabożeństwo różańcowe zapraszam od wtorku do piątku o 17.30 i proszę o poprowadzenie Różańca Różę Różańcową z Bzowa. W sobotę Różaniec po Mszy Św. wieczornej w ramach nabożeństwa do Niepokalanego Serca NMP, a w niedzielę po Mszy Św. o 9.30.

Tegoroczny październik przeżywamy jako Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny.

Ksiądz Biskup Diecezjalny zaprasza wspólnoty Żywego Różańca do udziału w Diecezjalnym Kongresie Różańcowym w sobotę, 5 paździenika br. W związku z tym we wtorek po Mszy Św. odbędzie się zebranie członków Żywego Różańca w celu zorganizowania wspólnego wyjazdu.

Z powodu planowanego wyjazdu na Diecezjalny Kongres Różańcowy odwiedziny chorych z Komunią Św. są przeniesione na drugą niedzielę m-ca, tj. na 12 października br.

W środę, tj. 2 października br. o 19.00 zapraszam chętnych do utworzenia na nowo w naszej parafii Akcji Katolickiej. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej.

W środę w liturgii przypada wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.

W czwartek o 17.00 zapraszam na Godzinę Świętą, czyli adorację Najświętszego Sakramentu. Podczas nabożeństwa okazja do Spowiedzi, od 17.30 Różaniec i modlitwy za kapłanów i misjonarzy oraz o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

W piątek od 17.00 okazja do Spowiedzi Pierwszopiątkowej, od 17.30 Różaniec oraz modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W Pierwszy Piątek Miesiąca na nabożeństwo i Mszę Św. przychodzą kandydaci do Bierzmowania. Po Mszy Św. będzie nauka i rozpoczęcie Nowenny do Ducha Świętego przed uroczystością Bierzmowania. Obecność kandydatów jest obowiązkowa.

W sobotę po wieczornej Mszy Św. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

Porządek Mszy Św. i intencje od 30 września do 6 października 2019 r.

PN 18.00:            + Roman Wygocki i dusze w Czyśćcu

WT 18.00:            + Roman Wygocki i dusze w Czyśćcu

ŚR 18.00:            + Roman Wygocki i dusze w Czyśćcu

CZ 18.00:            + Gertruda Pliszka i dusze w Czyśćcu

PT 18.00:            O Bł. Boże dla Andrzejka w dniu 1-szych urodzin

SO 18.00:            + Julianna w 3 r. śm. i Wiktor Liczkowscy

ND 8.00:              + Aniela Wilczewska z ok. ur.

ND 9.30:              + Janina Szews w 6 r. śm., rodzice Józef i Joanna Roszak, rodzeństwo Irena i Jan

ND 11.30             + Rodzice Marianna i Antoni Parol, brat Janusz