XXVII Niedziela Zwykła – 6 października 2019 r.

Trwa Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Ofiarujmy nasz udział w nabożeństwach różańcowych w intencji misjonarzy i różnych dzieł misyjnych.

Od poniedziałku do czwartku Msza Św. o 16.00, ok. 16.30 Różaniec. W piątek i sobotę Różaniec o 17.30, a o 18.00 Msza Święta. Dzieci i młodzież zapraszam na wspólne nabożeństwo różańcowe.

W poniedziałek obchodzimy wspomnienie NMP Różańcowej. Jest to patronalne święto wspólnot Żywego Różańca. Z tej okazji wszystkie Róże Żywego Różańca naszej parafii zapraszam o 16.00 na Mszę Św., Różaniec i spotkanie w Salce Parafialnej.

W piątek o 19.00 w kościele nauka do Bierzmowania. Ostatni etap przygotowania do sakramentu Bierzmowania, czyli Nowennę do Ducha Świętego, dziewięć spotkań o charakterze modlitewno-formacynym, rozpoczęło 18 kandydatów.

W sobotę od 8.45 odwiedziny chorych z Komunią Św. w takim porządku jak zwykle.

W przyszłą niedzielę przypada XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Z tej okazji odbędzie się zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, fundującą stypendia dla zdolnej, lecz ubogiej młodzieży, aby mogła się uczyć.

Za tydzień przypada też 13-sty dzień miesiąca. O 15.00 zapraszam na Czuwanie Fatimskie. Najpierw odmówimy Różaniec, potem będzie procesja światła. W Czuwaniu biorą udział także wszyscy kandydaci do Bierzmowania. Proszę o przyniesienie świec.

Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na cele inwestycyjne.

Porządek Mszy Św. i intencje od 30 września do 6 października 2019 r.

PN 16.00:            + Roman Wygocki i dusze w Czyśćcu

WT 16.00:            + Marta, Maksymilian, Zofia Chylewscy

ŚR 16.00:            O Boże Bł. i opiekę NMP dla dzieci Marceliny, Zofii i Nikoli

CZ 16.00:            + Alicja Kmiecik i Eugeniusz Prusaczyk