16 Niedziela Zwykła – 21 lipca 2024 r.

Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas prowadzi zbiórkę do puszek na cele statutowe pod nazwą „Dar Serca”. Dziękujemy za każdą ofiarę.

Także nasz Zespół Caritas zaprasza dzieci na wycieczkę do „Toscanii Kociewskiej”. Wycieczka odbędzie się 31 lipca br. Udział własny uczestnika wynosi 30 zł. Zapisy prowadzą wyznaczone osoby z Zespołu Caritas.

Od poniedziałku do piątku nie będzie Mszy Świętych w kościele parafialnym.

W tym tygodniu przypada święto św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa. W związku z tym w przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy. Jest to akcja prowadzona przez Fundację MIVA POLSKA. Bóg zapłać za każdą ofiarę!

Także w przyszłą niedzielę na zakończenie każdej Mszy Św. będzie modlitwa błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych.

Porządek Mszy Świętych i intencje od 22 do 28 lipca 2024 r.

PN – WT – ŚR – CZ – PT     Nie będzie Mszy Św. w kościele parafialnym

SO 18.00:      + Regina i Aleksander Gowin i zmarli z rodziny

ND 8.00:         + Wiesław Gzella z ok. ur.

ND 9.30:         Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę NMP dla rodziny

ND 11.30:      + Arleta Tobolska z ok. ur.

Czasopisma: Pielgrzym, Misyjne Drogi