11 Niedziela Zwykła – 14 czerwca 2020 r.

Trwa Oktawa Bożego Ciała. W niedzielę po Mszy Św. o 9.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. odbędą się procesje eucharystyczne wokół kościoła.

W czwartek na zakończenie Oktawy po procesji poświęcenie wianków.

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi, o 17.30 Różaniec z okazji Światowego Dnia Modlitw o Uświęcenie Kapłanów, Litania do NSPJ i Akt Wynagrodzenia „O Jezu najsłodszy …” oraz o 18.00 Msza Św. Na Mszę Św. i spotkanie po Mszy Św. zapraszam młodzież zapisaną do Sakramentu Bierzmowania.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

W przyszłą niedzielę, przypadającą po 16 dniu m-ca na wszystkich Mszach Św. uczczenie Relikwii Św. Jana Pawła II w roku 100-lecia jego urodzin.

Na Mszę Św. o 11.30 i spotkanie po Mszy Św. zapraszam dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców.

Porządek Mszy Św. i intencje od 15 do 21 czerwca 2020 r.

PN 18.00:            + Dionizy Makowski z ok. ur.

WT 18.00:            + Władysława w r. śm. i Feliks Piątkowscy

ŚR 18.00:            + Jan Woźnak

CZ 18.00:            O Boże Bł. dla rodziny, szczególnie dla dzieci Wiktorii, Wiktora i Wojtusia

PT 18.00:             + Aniela Wilczewska w 10 r. śm.

SO 18.00:            + Brat Mieczysław, rodzice Stanisława i Władysław Panuś

ND 8.00:              + Dionizy Makowski z ok. Dnia Ojca