12 Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2020 r.

W poniedziałek, w 22 dzień m-ca, w łączności z wieczorną Mszą Św. o 18.00 zapraszam na nabożeństwo do św. Rity, patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Na nabożeństwo przynieśmy ze sobą róże.

W środę przypada uroczystość św. Jana Chrzciciela.

W piątek zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji dla dzieci i młodzieży. Aby podziękować Bogu za czas nauki, który okazał się trudny z powodu pandemii koronawirusa, zapraszam dzieci i młodzież na Mszę o 18.00. Od 17.00 będzie okazja do Spowiedzi.

W sobotę wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy. Z tego powodu nabożeństwo Nowenny do MBNP nie będzie odprawione w środę, lecz w sobotę o 17.30 tj. pół godziny przed Mszą Św. Wszystkich czcicieli Najświętszej Maryi zapraszam do wspólnej modlitwy.

W tym tygodniu zostaną podpisane umowy z Urzędem Marszałkowski w Toruniu oraz z Wojewódzkim Urzędem Ochrony Zabytków w sprawie renowacji Ołtarza Bocznego p.w. NMP w naszym Kościele Parafialnym.

Za miesiąc będziemy obchodzić odpust ku czci św. Małgorzaty z Antiochii, głównej patronki parafii. W celu omówienia przygotowań do uroczystości ogłaszam zebranie Parafialnej Rady Ekonomicznej i Duszpasterskiej. Zebranie odbędzie się w uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, 29 czerwca br. po Mszy Św. wieczornej. Tym razem spotkamy się w kościele.

Porządek Mszy Św. i intencje od 22 do 28 czerwca 2020 r.

PN 18.00:            W pewnej intencji Panu Bogu znanej

WT 18.00:            …………………………………………………………………………………………..

ŚR 18.00:            O Boże Bł. z okazji urodzin i imienin Danuty

CZ 18.00:            …………………………………………………………………………………………..

PT 18.00:             W intencji dzieci i młodzieży szkolnej z okazji zakończenia roku szkolnego

SO 18.00:            + Franciszek Adrian w d. ur.

ND 8.00:              + Irena, Janina, Felicja, Chwalimira, Stefan

ND 9.30:              + Elżbieta Różańska (od KGW Krusze i Osiek)

ND 11.30             + Marianna, Antoni, Janusz Parol