11 Niedziela Zwykła – 16 czerwca 2023 r.

Parafialny Zespół Caritas prowadzi dzisiaj zbiórkę na działalność charytatywną
w ramach naszej parafii pod hasłem „Dar Serca”. Bóg zapłać!

Nasz Zespół Caritas przygotował na tegoroczne wakacje wyjazd dla dzieci i młodzieży do miejscowości Bochlin do tzw. „Toscanii Kociewskiej”. Wycieczka odbędzie się 31 lipca br. Udział własny uczestnika wynosi 30 zł. Zapisy prowadzą ksiądz proboszcz oraz wyznaczone osoby z PZC: p. Izabela Piątkowska, p. Agnieszka Kosikowska oraz p. Ewa Staniak.

W czwartek o 17.30 zapraszam na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu.

Za dwa tygodnie, w sobotę 29 czerwca br. Ojcowie Werbiści będą świętować 100-lecie Klasztoru w Górnej Grupie i zapraszają na tę uroczystość mieszkańców okolicznych parafii. Szczegóły znajdują się na plakacie wywieszonym w gablocie.

Za miesiąc, w niedzielę 14 lipca br. będziemy obchodzić odpust ku czci św. Małgorzaty z Antiochii Pizydyjskiej, dziewicy i męczennicy, patronki naszej parafii. Główna Msza Św.
tzw. SUMA ODPUSTOWA będzie odprawiona o 11.00, po Mszy Św. odbędzie się Festyn
w Ogrodzie przy plebanii. Wkrótce będzie ogłoszone spotkanie Rady Parafialnej w sprawie Odpustu i Festynu. W tym czasie można zgłaszać propozycje, jak ubogacić przeżywanie parafialnego święta.

Porządek Mszy Świętych i intencje od 17 do 23 czerwca 2024 r.

PN 18.00:            …………………………………………………..

WT 18.00:            …………………………………………………..

ŚR 18.00:            + Jan

CZ 18.00:            …………………………………………………..

PT 18.00:             …………………………………………………..

SO 18.00:            + Dionizy Makowski z ok. Dnia Ojca

ND 8.00:              …………………………………………………..

ND 9.30:              + Jan i Janina Pawłowscy

ND 11.30:            + Teofil i Jadwiga Ratańscy z ok. 110 r. ur.