10 Niedziela Zwykła – 9 czerwca 2024 r.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na cele inwestycyjne parafii. Bóg zapłać!

We wtorek Mszy Św. nie będzie w kościele parafialnym z powodu wyjazdu na spotkanie kapłańskie w Pelplinie.

W czwartek przypada 13-sty dzień miesiąca. Zapraszam na Czuwanie Fatimskie. Rozpoczynamy o 17.30 Różańcem przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, następnie Msza Św. i procesja światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Proszę o zabranie ze sobą świec.

W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek.

Za trzy tygodnie, w sobotę 29 czerwca br. Ojcowie Werbiści będą świętować 100-lecie Klasztoru w Górnej Grupie i zapraszają na tę uroczystość mieszkańców okolicznych parafii. Szczegóły znajdują się na plakacie wywieszonym w gablocie.

Za miesiąc, w niedzielę 14 lipca br. będziemy obchodzić odpust ku czci św. Małgorzaty, patronki naszej parafii.

Za kwiaty i pomoc w sprzątaniu kościoła dziękujemy parafianom z rejonu Krusze od
p. Lech do p. Pustuła i p. Szafryna. Teraz o kwiaty i pomoc w sprzątaniu prosimy parafian z rejonu Krusze od p. Zaborowskich do skrzyżowania i w kierunku Wielkiego Lubienia.

Porządek Mszy Świętych i intencje od 10 do 16 czerwca 2024 r.

PN 18.00:            …………………………………………………..

WT                       Mszy Św. nie będzie.

ŚR 18.00:            + Zygmunt Prokopowicz

CZ 18.00:            …………………………………………………..

PT 18.00:             + Babcie, dziadkowie i zm. z rodziny oraz dusze w Czyśćcu

SO 18.00:            + Stanisława i Władysław Wesołowscy