26 Niedziela Zwykła – 1 października 2023 r.

Dzisiaj rozpoczyna się październik, czas nabożeństw różańcowych. Nabożeństwo dla wszystkich będzie odprawiane od poniedziałku do soboty o 17.30, natomiast z udziałem dzieci od poniedziałku do piątku o 16.45.

W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek m-ca. Od 17.00 zapraszam na Godzinę Świętą. Podczas adoracji będzie okazja do Spowiedzi oraz Różaniec w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych.

Następnie mamy Pierwszy Piątek m-ca. Od 17.00 będzie okazja do Spowiedzi, o 17.30 Różaniec i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W Pierwszą Sobotę m-ca od 8.30 będą odwiedziny chorych z Komunią Świętą, a o 17.30 Różaniec z Nabożeństwem do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi.

Dzieci zapraszam na spotkanie Koła Misyjnego w sobotę o 10.30 do Sali Parafialnej.

W przyszłą niedzielę na Mszę Św. o 11.30 zapraszam dzieci komunijne oraz ich rodziców. Podczas Mszy Św. odbędzie się poświęcenie i wręczenie różańców.

Za kwiaty i posprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Fletnowa, Rejon
ul. Międzyleśna i Gdańska oraz okolice Restauracji „Krasnal”. Na kolejną niedzielę prosimy parafian z Fletnowa, Rejon ul. Wierzbowa, ul. Astrowa i ul. Główna od DK 91 do skrzyż.

Zapraszam na jednodniową pielgrzymkę do Gietrzwałdu dnia 21 października 2023 r. (sobota). Koszt wyjazdu wynosi 70 zł. Zapisy po Mszy Św. lub w Biurze Parafialnym.

Porządek Mszy Św. i intencje od 2 do 8 października 2023 r.

PN 18.00:           + Aniela Wilczewska z ok. ur.

WT 18.00:          + Andrzej Kamiński

ŚR 18.00:           + Edmund Siekierski w r. śm. i zm. z rodziny

CZ 18.00:           + Józefa Marendowska

PT 18.00:           O Boże Bł. dla p. Urszuli

SO 15.00:          Dziękczynna w 60 r. Sakr. Małż. Władysławy i Roberta

SO 18.00:          + Julianna Liczkowska w r. śm.

ND 8.00:             + Mieczysław i Władysława Fandrejewscy i zm. z rodziny

ND 9.30:             + Janina Szews w 10 r. śm., Janusz i Alfons Szews