XX Niedziela Zwykła – 18 sierpnia 2019 r.

We wtorek czcimy św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, patrona diecezji.

W środę po wieczornej Mszy Św. Nowenna do M. B. Nieust. Pomocy.

W czwartek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej. Jest to także 22 dzień m-ca, dlatego po wieczornej Mszy Św. zapraszam na Nabożeństwo do św. Rity. Na nabożeństwo można przynieść ze sobą róże do poświęcenia.

W sobotę obchodzimy święto św. Bartłomieja, Apostoła.

W ostatnią sobotę miesiąca, 31 sierpnia br. na zakończenie wakacji odbędzie się spotkanie dla ministrantów przy ognisku. Na spotkanie zapraszamy także chętnych do wstąpienia do Koła Ministranckiego oraz rodziców ministrantów i kandydatów. Szczegóły co do czasu i miejsca będą podane w następną niedzielę.

Za miesiąc, 10 września br. przy naszej Parafii odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego organizowana przez Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „PRO MISSIO”. Informacja szczegółowa znajduje się na plakatach rozwieszonych w gablotach i na ulotkach wyłozonych w przedsionku kościoła.

Tydzień temu w kolekcie na renowację ołtarza i dolnej części ambony zebraliśmy 1110 zł i 51 gr. Dziękuję także za ofiary składane indywidualnie. Bóg zapłać!

Porządek Mszy Św. i intencje od 19 do 25 sierpnia 2019 r.

PN 18.00:           W pewnej intencji

WT 18.00:          Dziękczynna za pomyślnie zakończone żniwa

ŚR 18.00:           + Aleksander Pizoń

CZ 18.00:           O wstawiennictwo św. Rity w pewnej intencji