13 Niedziela Zwykła – 2 lipca 2023 r.

W poniedziałek przypada święto kościelne św. Tomasza Apostoła.

W środę Msza Św. będzie odprawiona wyjątkowo o 8.00 rano. W łączności ze Mszą Św. będzie nabożeństwo Nowenny do MBNP.

Czwartek w tym tygodniu to Pierwszy Czwartek Miesiąca. O 17.00 zapraszam na Godzinę Świętą. Pierwsze pół godziny to cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, potem będą modlitwy wspólne ku czci Miłosierdzia Bożego i o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

W piątek mamy Pierwszy Piątek Miesiąca. Zachęcam do praktykowania Pierwszopiątkowej Spowiedzi i Komunii Św. Od 17.00 będzie okazja do Spowiedzi, o 18.00 Msza Św. z nabożeństwem do NSPJ.

W sobotę o 9.30 są zajęcia Koła Misyjnego. W ramach zajęć przygotowania do Odpustu Św. Małgorzaty, naszej Patronki.

Już za dwa tygodnie, w sobotę 15 lipca br., będziemy obchodzić parafialny odpust św. Małgorzaty z Antiochii Pizydyjskiej, dziewicy i męczennicy, Patronki parafii i kościoła. Msza Św. Odpustowa będzie odprawiona o 17.00 przez Księdza Biskupa Arkadiusza Okroja. Po Mszy Św. wraz z Radą Parafialną i Parafialnym Zespołem Caritas zapraszam na Festyn Odpustowy. Tegoroczne święto parafialne będzie podkreślać 255 rocznicę istnienia naszego kościoła parafialnego.

Koło Misyjne naszej parafii zaprasza do włączenia się w akcję zbierania słodyczy, przyborów szkolnych i sprzętu sportowego dla dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie. Dary można składać w kościele oraz w sklepach w Bzowie i Fletnowie. Szczegółowe informacje są na plakatach w gablocie parafialnej oraz w sklepach.

Parafialny Zespół Caritas zaprasza dzieci w wieku od 8 do 15 lat na wycieczkę do Juraparku w Solcu Kujawskim. Wycieczka odbędzie się 14 lipca 2023 r. Szczegółowe informacje są wywieszone w gablocie parafialnej.

Porządek Mszy Św. i intencje od 3 do 9 lipca 2023 r.

PN 18.00:            + Tekla Węglikowska w r. śm.

WT 18.00:            ……………………………………………………………………………………….

ŚR 8.00:              ……………………………………………………………………………………….

CZ 18.00:            ……………………………………………………………………………………….

PT 18.00:             + Mirosława Karbowska w m-c po pogrzebie