3 Niedziela Adwentu – 17 grudnia 2023 r.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na cele inwestycyjne Parafii.

Po każdej Mszy Św. zapraszam na Świąteczny Kiermasz w Sali Parafialnej. Dzięki sprzedanym stroikom zorganizowana zostanie wycieczka Koła Misyjnego do Centrum Misyjnego u Ojców Werbistów w Laskowicach Pomorskich.

W dzisiejszą niedzielę po południu Parafialny Zespół Caritas zaprasza seniorów z całej naszej parafii na wigilijne spotkanie w Świetlicy Wiejskiej w Kruszach. Spotkanie rozpocznie się o 15.00.

Od poniedziałku do piątku zapraszamy na RORATY. Dzieci przychodzą z lampionami i składają adwentowe postanowienia do kalendarza.

W tym tygodniu z powodu wyjazdów na Spowiedzi w sąsiednich parafiach Msze Św. będą odprawiane o różnych porach:

1. W poniedziałek o 17.30
  2. We wtorek o 15.00
  3. W środę o 16.30
  4. W czwartek o 16.30
  5. W piątek o 16.30.

Czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o 16.00 jak zwykle.

W piątek 22 grudnia br. odbędzie się Parafialna Spowiedź Adwentowa z udziałem spowiedników z sąsiednich parafii. Porządek Spowiedzi będzie następujący:

Od 16.00 do 16.30 – Pierwsza  tura

O 16.30 Msza Św.

Od 17.15 (po Mszy Św.) do 17.45 – Druga tura

W najbliższą sobotę Od 8.30 odbędą się świąteczne odwiedziny chorych z Komunią Świętą w takim porządku jak zwykle. W związku z tym nie będzie zajęć Koła Misyjnego.

W niedzielę za tydzień przypada ostatni dzień Adwentu. Wieczorem będziemy obchodzić Wigilię Bożego Narodzenia. O północy będzie odprawiona Pasterka. W dzień uroczystości Narodzenia Pańskiego Msze Św. będą odprawione o 9.30 i o 11.30.

Można jeszcze kupić Świece Caritas oraz zaopatrzyć się w Opłatek Wigilijny.

Porządek Mszy Św. i intencje od 18 do 24 grudnia 2023 r.

PN 17.30:            + Ryszard Krusiński w 3 r. śm., Marlena i rodzice z obojga stron

WT 15.00:            Z podziękowaniem za wszystkie łaski otrzymane w mijającym roku

i z prośbą o błogosławieństwo w nadchodzącym czasie

ŚR 16.30:            …………………………………………………………………