Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok – 1 stycznia 2019 r.

Dzisiaj w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi za uroczysty śpiew hymnu do Ducha Świętego„O Sworzycielu Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny.

W czwartek o 11.00 będzie pogrzeb naszej parafianki + Eugenii Fandrejewskiej. W związku z tym zostaje odwołana Msza Św. poranna o 8.00 oraz nabożeństwo eucharystyczne. Adoracja i modlitwy do Miłosierdzia Bożego, o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne będą w piątek.

W Pierwszy Piątek M-ca, 4 stycznia 2019 r., od 14.00 Godzina Święta. Podczas adoracji okazja do Spowiedzi i zapowiedziane modlitwy. O 15.00 Msza Św.

W Pierwszą Sobotę M-ca, 5 stycznia 2019 r. od 8.45 odwiedziny chorych z Komunią Świętą, a wieczorem w łączności ze Mszą Św. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

Odwiedziny duszpasterskie, czyli kolęda, w najbliższych dniach będą przebiegać w następującym porządku:

• środa, 2 I 2019 r. od 16.00 – Krusze: p. Filiżanowscy – p. Wojtak
  • piątek, 4 I 2019 r. od 16.00 – Fletnowo: p. Rybak, Leśnictwo, p. Maszudzińscy – p. Wojtaszek; p. Niewadzi – p. Fandrejewscy
  • poniedziałek, 7 I 2019 r.od 16.00 – Fletnowo: p. Pyt – p. Wilczewski B.

Ministranci wyznaczeni na kolędę przybywają do plebanii 15 min. przez ogłoszoną godziną wyjazdu. Uprzejmie proszę o podwiezienie nas na kolędę i na koniec o odwiezienie do plebanii.

W niedzielę świętujemy uroczystość Objawienia Pańskiego. Kolekta uroczystości jest przeznaczona na misje katolickie. Tego dnia Koło Gospodyń Wiejskich w Bzowie zaprasza na Spotkanie Kolędowe, które odbędzie się o 15.00 w Sali Wiejskiej w Bzowie.

Parafialna Schola Liturgiczna „Juvenes” zaprasza na koncert kolęd. Schola wystąpi w Niedzielę Chrztu Chrystusa, tj. 13 stycznia 2019 r. pomiędzy Mszami Św. o 9.30 i o 11.30 w Kościele Parafialnym w Bzowie.

Czasopisma: Pielgrzym (2,90 zł), Mały Pielgrzym (2,90 zł), Różaniec (6 zł)