Wigilia i Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 24/25 grudnia 2021 r.

Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego
wszystkim parafianom i ich gościom
życzę radosnego spotkania z Jezusem,
który narodził się w Betlejem
i umiłowania Go poprzez konkretne uczynki miłosierdzia,
żeby mógł się narodzić w sercu każdego człowieka.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie kościoła parafialnego na świętowanie Bożego Narodzenia. Dziękuję za ofiarowaną choinkę, za ustawienie Żłóbka, udekorowanie ołtarzy i zmianę obrusów, posprzątanie kościoła. W sposób szczególny dziękuję też za stroiki świąteczne przygotowane przez KGW z Bzowa i Krusz. Wszystkim zaangażowanym: Bóg zapłać!

W uroczystość Narodzenia Pańskiego Msze Św. są odprawiane według porządku niedzielnego: o 8.00 Msza Św. o świcie, o 9.30 i o 11.30 Msza Św. w dzień.

Drugie Święto Narodzenia Pańskiego przypada w tym roku w niedzielę i w związku z tym będziemy obchodzić Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Podczas każdej Mszy Św. będziemy modlić się za małżeństwa, a podczas Mszy Św. o 11.30 odbędzie się obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich w obecności KSIĘDZA BISKUPA ARKADIUSZA OKROJA, który będzie przewodniczyć Mszy Św. i przeprowadzi ten obrzęd. Dlatego bardzo serdecznie zapraszam małżeństwa do uczestnictwa w tej Mszy Św.

Od wtorku 28 grudnia 2021 r. planuję kolędowanie w tradycyjnej formie
z zachowaniem warunków bezpieczeństwa sanitarnego w związku z trwającą pandemią Corona-wirusa. Tym razem kolędowanie rozpocznie się od Bzowa, pierwsza trasa to Bzowo-Góry. Szczegółowy porządek kolęd będzie podany w niedzielę i w Biuletynie Informacyjnym.

Czasopisma: nowy nr Pielgrzyma