XV Niedziela Zwykła – 14 lipca 2019 r.

Podczas nieobecności księdza proboszcza posługę duszpasterską w zastępstwie sprawują Ojcowie Werbiści, tj. ze Zgromadzenia Słowa Bożego z Domu Misyjnego w Górnej Grupie.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na cele inwestycyjno-remontowe parafii.

Od poniedziałku do piątku Msze Świete będą odprawiane o 18.00 wieczorem.

We wtorek przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel.

Już za tydzień, w niedzielę 21 lipca br. będziemy świętować Odpust Parafialny św. Małgorzaty. Uroczystość rozpocznie się o 11.15 procesją z plebanii do kościoła. Po przejściu do kościoła odbędzie się obrzęd przekazania Relikwii św. Jana Pawła II. Następnie ok. 11.30 rozpocznie się Msza Św. Odpustowa, której będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Dr Arkadiusz Okroj. Po Mszy Św. Odpustowej zapraszamy na Agapę, czyli poczęstunek w Ogrodzie przy Plebanii.

W dniu Odpustu będą sprzedawane książki wydane z okazji 40-stej Rocznicy Pierwszej Podróży Apostolskiej Papieża Jana Pawła II do Polski jako cegiełki na ofiarę za Relikwie, które przekazuje nam Ksiądz Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki, Metropolita Lwowski. Składając ofiarę za Relikwie wspomagamy katolików Archidiecezji Lwowskiej.

Podczas Festynu Odpustowego będzie można poprosić Księdza Biskupa Arkadiusza o pamiątkowy wpis do książki o św. Janie Pawle II.

Aby duchowo przygotować się do Odpustu zapraszam do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Okazja do Spowiedzi będzie w piątek i sobotę od 17.30 oraz w dniu Odpustu przed każdą Mszą Św.

Porządek Mszy Św. i intencje od 15 do 21 lipca 2019 r.

PN 18.00:

WT 18.00:

ŚR 18.00:

CZ 18.00:

PT 18.00          + Grażyna i Aleksander

SO 18.00:         + Maria Szyman

Niedziela, 21 lipca 2019 r. – ODPUST ŚW. MAŁGORZATY

8.00:                + z rodz. Dłużniewskich i Dama, zm. krewnych i znajomych

9.30:                + Eugenia Pyt (od syna Zbigniewa z rodziną)

11.15               Procesja z plebanii do kościoła

11.30               Msza Św. Odpustowa:
Ksiądz Biskup: W intencji za naszą parafię
1 Koncelebrans: + Stanisław Lech w r. śm.
2 Koncelebrans: + Stefania, Józef, Zdzisław Szablewscy

Czasopisma: