17 Niedziela Zwykła – 24 lipca 2022 r.

We wczorajszą sobotę, 23 lipca br. obchodziliśmy Parafialny Odpust ku czci głównej patronki parafii św. Małgorzaty. Uroczystości przewodniczył Ksiądz Biskup Arkadiusz Okroj. Jesteśmy wdzięczni Księdzu Biskupowi za obecność, modlitwę, rozważanie Słowa Bożego, celebrowanie Mszy Św. i błogosławieństwo.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości odpustowej w kościele oraz odpustowego festynu po Mszy Św. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystości: Dziękuję ministrantom, lektorom, psałterzystce, panu organiście Bolesławowi, dzieciom, młodzieży i dorosłym; Dziękuję za przygotowanie kościoła i jego otoczenia, za sprzątanie, za obrusy, kwiaty, flagi i biało-czerwoną wstęgę, za porządki przy plebanii i w ogrodzie; Dziękuję za ustawianie stolików, ławek i namiotu w ogrodzie, za przygotowanie poczęstunku: kawy, herbaty, placków i za wszystkie inne dary na Festyn
i gościnę w plebanii. Bóg zapłać!

W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się XXIII Ogólnopolski Tydzień Świętego Krzysztofa obchodzony w tym roku pod hasłem „Niesiemy narodom pokój Chrystusa”.
W związku z tym po każdej Mszy Św. jest modlitwa za kierowców i poświęcenie pojazdów oraz zbiórka do puszek na rzecz Fundacji MIVA POLSKA, która zaopatruje misjonarzy w środki transportu.

Parafialny Zespół Caritas organizuje wycieczkę do wioski indiańskiej w Wymysłowie dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Szczegółowe informacje zostały wywieszone w gablocie parafialnej.

Porządek Mszy Św. i intencje od 25 do 31 lipca 2022 r.

PN 18.00:

WT 18.00: