18 Niedziela Zwykła – 31 lipca 2022 r.

Już jutro rozpoczyna się miesiąc sierpień – czas pielgrzymek, wielkich maryjnych świąt oraz narodowych rocznic. Tradycyjnie zapraszamy do złożenia w tym czasie daru dobrowolnej abstynencji od napojów alkoholowych w intencji trzeźwości naszego narodu.

W poniedziałek Msza Św. będzie wyjątkowo o 8.00 rano.

Od wtorku do czwartku nie będzie Mszy Świętych w Kościele Parafialnym.

W piątek przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Od 17.00 zapraszam na Godzinę Świętą, przeniesioną z czwartku. W czasie adoracji będzie okazja do Spowiedzi. O 18.00 Msza Św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.

W sobotę przypada święto Przemienienia Pańskiego i jednocześnie Pierwsza Sobota miesiąca. Wyjątkowo o 8.00 zapraszam na Mszę Św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca Maryi. Od 9.00 odwiedziny chorych z Komunią Świętą według stałego porządku.

W sobotę o 14.00 we Fletnowie będzie odprawiona Msza Św. polowa z okazji
75-lecia powstania Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej i 5-lecia nadania sztandaru.

W sobotę nie będzie Mszy Św. wieczornej w Kościele Parafialnym.

W ubiegłą niedzielę podczas zbiórki na Fundację MIVA zebrano 533 zł. Bóg zapłać!

Porządek Mszy Św. i intencje od 1 do 7 sierpnia 2022 r.

PN 8.00:              W intencji parafii

WT 18.00:            Nie ma Mszy Św. w Kościele Parafialnym.

ŚR 18.00:            Nie ma Mszy Św. w Kościele Parafialnym.

CZ 18.00:            Nie ma Mszy Św. w Kościele Parafialnym.

PT 18.00:             + Zm. z rodziny Czarkowskich Anna i Józef, Henryka, Antonina i Jan

SO 8.00:              ……………………………………………………………………………………….

SO 14.00             Msza Święta Polowa we Fletnowie z okazji 75-lecia powstania Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej i 5-lecia nadania sztandaru
Nie będzie Mszy Św. wieczornej w Kościele Parafialnym.

ND 8.00:              ……………………………………………………………………………………….

ND 9.30:              + Syn Damian, rodzice Alfreda i Wacław Rybak i zm. z rodziny

ND 11.30:            + Marek Kontowski w 9 r. śm.

Czasopisma: Pielgrzym, Staś, Biuletyn Informacyjny