2 Niedziela Wielkanocy – Święto Miłosierdzia Bożego – 7 kwietnia 2024 r.

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Z tej okazji jest zbiórka do puszek na cele charytatywne, prowadzone zarówno przez Caritas Diecezjalną, jak i przez nasz Parafialny Zespół Caritas. Nasz Zespół przeprowadził ostatnio akcję sprzedaży palm i babeczek wielkanocnych, uzyskując dochód 700 zł. Bóg zapłać!

Od dzisiaj do przyszłej niedzieli przeżywamy w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Celem tych przeżyć jest pobudzenie wiernych do pełnienia dzieł miłosierdzia w wymiarze duchowym i materialnym.

W poniedziałek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesiona
z 25 marca z powodu przeżywanego wtedy Wielkiego Tygodnia.

W czwartek o 17.30 zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu.

W piątek o 16.30 będzie spotkanie z dziećmi do Pierwszej Komunii Świętej. Zapraszam także rodziców. Spotkanie odbędzie się w Sali Parafialnej.

Za tydzień będzie kolekta na cele inwestycyjne naszej parafii.

Zapraszam na jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium Kalwaryjskiego w Pakości k/ Inowrocławia. Pielgrzymka jest zaplanowana na 11 maja 2024 r. Koszt wyjazdu wynosi 80 zł od osoby.

Porządek Mszy Świętych i intencje od 8 do 14 kwietnia 2024 r.

PN 18.00:            ……………………………………………………………………………………….

WT 18.00:            ……………………………………………………………………………………….

ŚR 18.00:            ……………………………………………………………………………………….

CZ 18.00:            ……………………………………………………………………………………….