3 Niedziela Wielkanocy – 14 kwietnia 2024 – TYDZIEŃ BIBLIJNY

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na cele inwestycyjne i remontowe naszej parafii.

Od dzisiejszej niedzieli przeżywamy w Polsce Tydzień Biblijny. Daje on okazję do ożywienia praktyki czytania Pisma Świętego. Z tej okazji we wtorek zapraszam na spotkanie pt. „Maryja Matka Słowa wcielonego”. Spotkanie odbędzie się po Mszy Św. w Sali Parafialnej.

W poniedziałek Msza Św. będzie wyjątkowo odprawiona o 8.00 rano z powodu wyjazdu na uroczystość Bierzmowania.

W czwartek o 17.30 zapraszam na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu.

Piątkowe spotkanie z dziećmi do Pierwszej Komunii Świętej jest odwołane z powodu pomocy duszpasterskiej w Warlubiu. Zapraszam w niedzielę na Mszę Św. o 11.30 i spotkanie po Mszy Świętej.

W sobotę o 9.30 odbędą się zajęcia Koła Misyjnego jak zwykle.

Za tydzień Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę „Dar Serca”. Dziękuję za skarbonki „Jałmużna Wielkopostna”, ale wróciły tylko dwie z 40 rozdanych.

Zapraszam na jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium Kalwaryjskiego w Pakości k/ Inowrocławia. Pielgrzymka jest zaplanowana na 11 maja 2024 r. Koszt wyjazdu wynosi 80 zł od osoby. Zapisy w zakrystii lub w Biurze Parafialnym.

Porządek Mszy Świętych i intencje od 15 do 21 kwietnia 2024 r.

PN 8.00:              ……………………………………………………………………………………….

WT 18.00:            + Piotr Szafryna w 2 r. śm.

ŚR 18.00:            + Janina w r. śm. oraz Jan Pawłowscy

CZ 18.00:            ……………………………………………………………………………………….