3 Niedziela Wielkiego Postu – 2 marca 2024 r.

W ubiegłym tygodniu odbyły się Parafialne Rekolekcje Wielkopostne i rozpoczęła się peregrynacja ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Udział w peregrynacji polega na przyjęciu obrazu MBNP na jeden dzień od jednego wieczora do następnego. Chętni mogą się wcześniej zapisać na wybrany termin. Możliwe jest też bezpośrednie przekazywanie obrazu od jednej do następnej rodziny po wcześniejszym poinformowaniu o tym proboszcza.

W poniedziałek o 16.00 w Warlubiu będzie uroczystość Bierzmowania. Z tego powodu Msza Św. w Bzowie będzie odprawiona o 9.00 rano.

W pozostałe dni tygodnia od wtorku do soboty Msze Święte będą odprawiane o 18.00.

W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności ze Mszą Świętą.

W tym tygodniu mamy Pierwszy Czwartek m-ca. Od 17.15 zapraszam na Godzinę Świętą, o 18.00 będzie Msza Święta.

Także w czwartek o 16.30 odbędzie się Zbiórka Ministrantów.

W piątek zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: o 16.30 z udziałem dzieci,
o 17.30 dla młodzieży i dorosłych.

W Salce Parafialnej, czyli w ORATORIUM w sobotę o 10.00 odbędzie się spotkanie Koła Misyjnego dzieci i młodzieży.

Koło Misyjne zaprasza na KIERMASZ WIOSENNO-WIELKANOCNY od przyszłej niedzieli, tj. od 10 marca br. po każdej Mszy Świętej w Salce Parafialnej, czyli Oratorium.

W niedzielę za tydzień kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne parafii.

Zapraszam do zapisywania się na pielgrzymkę do Andaluzji w południowej Hiszpanii. Wyjazd jest planowany w dniach od 4 do 11 października 2024 r.

Do Kościoła Parafialnego został zakupiony przez wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej parafii odkurzacz przemysłowy przeznaczony do sprzątania kościoła. Serdecznie dziękujemy za inicjatywę i ufundowanie tego sprzętu. Bóg zapłać!

Porządek Mszy Św. i intencje od 4 do 10 marca 2024 r.

PN 9.00:              ……………………………………………………………………………………….

WT 18.00:            ……………………………………………………………………………………….

ŚR 18.00:            ……………………………………………………………………………………….

CZ 18.00:            ……………………………………………………………………………………….

PT 18.00:             O Boże Błogosławieństwo dla wszystkich kobiet z okazji Dnia Kobiet
– intencja od KGW w Bzowie

SO 18.00:            + Bożena Lewandowska w 14 r. śm.

ND 8.00:              + Zdzisława i Edmund Trochowscy i Anna Czarkowska

ND 9.30:              + Joanna i Józef oraz dziadkowie Marcin i Katarzyna Roszak

ND 11.30:            + Zdzisława Trochowska w r. śm. (int. od Rodziny Grzona)

Czasopisma: Staś, Pielgrzym, Różaniec, Dobre Nowiny