Wniebowstąpienie Pańskie – 2 czerwca 2019 r.

Dzisiaj obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i jednocześnie w Polsce Dzień Dziękczynienia. Z tej okazji odbywa się zbiórka do puszek na budowę Świątyni Wotywnej Opatrzności Bożej w Warszawie.

Od poniedziałku do soboty obchodzimy Dni Modlitw o Ducha Świętego. Odpowiednie modlitwy będziemy odmawiać w łączności z codzienną Mszą Św. oraz Nabożeństwem Czerwcowym.

W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Pierwszy Piątek M-ca:

W czwartek o 17.00 zapraszam na Godzinę Świętą. Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu okazja do Spowiedzi oraz modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

W piątek o 17.00 Spowiedź, o 18.00 Msza Święta. Zapraszam szczególnie kandydatów do Bierzmowania oraz praktykujących Nabożeństwo Dziewięciu Pierwszych Piątków M-ca.

W sobotę będziemy obchodzić Wigilię Zesłania Ducha Świętego. Z tej okazji
o 20.00 zapraszam na Czuwanie Modlitewne. Podczas Czuwania będziemy modlić się w sposób szczególny za kandydatów do Bierzmowania, dlatego zapraszam wszystkich kandydatów, ich rodziców i rodzeństwo oraz wszystkich, którzy pragną ożywić w sobie dary Ducha Świętego.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jednocześnie jest to druga niedziela m-ca, dlatego będzie kolekta na cele inwestycyjne.

Porządek Mszy Św. i intencje od 3 do 9 czerwca 2019 r.

PN 18.00:           Dziękczynna za uratowanie życia i zdrowia

WT 9.00:            O Boże Bł. z ok. urodzin dla Mamy

ŚR 18.00:           O Boże Bł. dla rodzin za wstawiennictwem św. Józefa

CZ 18.00:           Z podz. za otrzymane łaski i o Bł. Boże dla rodziny Joanny

PT 18.00:           + Krystyna Renata Łopatowska w 1 r. śm.

SO 18.00:          + Zuzanna Malinowska, Jadwiga i Aleks Duch

ND 8.00:             Z podz. Panu Bogu i NMP i z prośbą o Bł. dla całej rodziny

ND 9.30:             + Władysław Chludziński

ND 11.30:          + Marek Kontowski z ok. ur.

Czasopisma: Pielgrzym, Mały Pielgrzym, Różaniec, Dobre Nowiny