XXII Dzień Papieski – Prezentacja przygotowana przez dzieci z Parafialnego Koła Misyjnego w Bzowie

W niedzielę, 16 października 2022 r. cała Polska obchodziła po raz 22-gi Dzień Papieski. Tegoroczny temat to „Blask Prawdy”. Nasza Parafia włączyła się na różne sposoby w obchody tego dnia, przede wszystkim przez modlitwę, udział we Mszy Św., nabożeństwo różańcowe, rozważanie treści pozostawionych przez św. Jana Pawła II jako nauczanie Kościoła. W sposób szczególny zaangażowały się dzieci z Parafialnego Koła Misyjnego w Bzowie, przygotowując prezentację pt. „Powoli schodek za schodkiem” w oparciu o materiały zaczerpnięte z Internetu. Poniżej zamieszczony jest film z przedstawienia zaprezentowanego w Kościele Parafialnym.