XXX Niedziela Zwykła – 27 października 2019 r. – Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła

Trwa miesiąc październik. W tym tygodniu zapraszam na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do środy o 16.30 i o 8.30 w czwartek. Na jedno wspólne nabożeństwo zapraszam wszystkich, zarówno dorosłych, jak i młodzież oraz dzieci.

W środę o 17.00 będzie zbiórka Koła Ministranckiego w celu przygotowania się do uroczystości Wszytkich Świętych oraz uroczystości Bierzmowania.

Także w środę od 18.00 do 19.00 będzie okazja do Spowiedzi, aby dni modlitw za zmarłych przezywać w stanie łaski uświęcającej.

W piątek obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. będą odprawione o 8.00, 9.30 i 11.30, tj. jak w niedzielę. Po ostatniej Mszy Św. odbędzie się Procesja i Nabożeństwo za zmarłych na Cmentarzu.

W sobotę mamy wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Msze Św. będą odprawione o 8.00, 16.00 i 18.00. Po Mszy Św. o 16.00 będzie Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.

Dzień zaduszny to jednocześnie Pierwsza Sobota miesiąca. Od ok. 8.45 będą się odbywać odwiedziny chorych z Komunią świętą. Po wieczornej Mszy Św. będzie nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

Za niecałe już dwa tygodnie, we wtorek, 5 listopada br. o 18.00 będzie uroczystość Bierzmowania. Sakramentu udzieli Ksiądz Biskup Arkadiusz Okroj. Już dzisiaj zapraszam wszystkich na tę uroczystość, a szczególnie rodziców i rodzeństwo kandydatów do Bierzmowania, wszystkich ich bliskich, zapraszam też Radę Parafialną i Żywy Różaniec, czcicieli św. Rity i św. Jana Pawła II, młodzież i dzieci, całe rodziny, abyśmy mogli przeżyć doswiadczenie wspólnoty jak Apostołowie we Wieczerniku.

Porządek Mszy Św. i intencje od 28 października do 3 listopada 2019 r.

PN 16.00:            + Roman Wygocki i dusze w Czyśćcu

WT 16.00:            + Roman Wygocki i dusze w Czyśćcu

ŚR 16.00:            + Roman Wygocki i dusze w Czyśćcu

CZ 9.00:              O zdrowie i dary Ducha Świętego dla Mikołaja

PT 8.00:               + Aleksander Pizoń i zm. z rodziny

PT 9.30:               W intencji za naszą parafię

PT 11.30:             Intencja zbiorowa za zmarłych

SO 8.00:              Za wszystkich wiernych zmarłych

SO 16.00:            + Jurek, Jerzy i zm. z rodzice z obojga stron Jońscy i Kurek

SO 18.00:            Za zmarłych według intencji Ojca Świętego

ND 8.00:              + Eugenia, Stanisław, Ryszard Pyt, Anna Chrzanowska

ND 9.30:              + Michał i Wiktoria Pawelczyk

ND 11.30             + Bronisława i Paweł Polakowscy oraz Maria Szyman

Czasopisma: Pielgrzym, Mały Pielgrzym, Różaniec, Biuletyn Informacyjny

Kalendarze Diecezjalne ścienne: duże (10 zł), małe (5 zł) i trójdzielne (10 zł).

W piątek zmarł nasz parafianin śp. Henryk Liczkowski, l. 76 z Bzowa. Pogrzeb we wtorek o 12.30. O 11.30 ciało będzie przywiezione bezpośrednio do kościoła. Różaniec dzisiaj w niedzielę o 16.00 w kościele, w poniedziałek o 16.30 w łączności ze wspólnym nabożeństwem różańcowym i we wtorek po wprowadzeniu ciała do kościoła. Wieczny odpoczynek …